Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 My world

Go down 
AutoriusPranešimas
skirmantė
Kiss me on the lips
skirmantė


pranešimų skaičius : 578
prisijungė : 2010-04-06
amžius : 30
miestas : Panevėžys

My world Empty
RašytiTemos pavadinimas: My world   My world Icon_minitimePir. 07 26, 2010 11:47 pm

Mano mintis,išgyvenimai,dienos įvykiai :546:
Atgal į viršų Go down
skirmantė
Kiss me on the lips
skirmantė


pranešimų skaičius : 578
prisijungė : 2010-04-06
amžius : 30
miestas : Panevėžys

My world Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My world   My world Icon_minitimePir. 07 26, 2010 11:53 pm

2010-07-26,
Šiandien buvo atvažiavusi močiutė ir dvi valandos buvo pačios nuobodžiausios per šias savaites,nors ir gavau dovanų,bet užkniso kalbėti apie mano ateiti.Lyg tai būtų jiems jau labai įdomu.
Vakar su mama kalbėjomes ir nusprendėm,kad vis dėlto aš galiu užsisakyti live dvd,ačiū dievui kuris apšvietė jos galvą ;DLyg to būtų maža šiandien sedėdama sugalvojau paeksperimentuoti ir spėkit kas gavos?,ogi aš dabar esu su raudonais plaukais ir labai pastebima minioje :Dlabai džiaugiuos,kad pagaliau nusprendžiau nusidažyti raudonai plaukus.
Štai tiek apie šiandiena,
Bye,bey :645:
Atgal į viršų Go down
skirmantė
Kiss me on the lips
skirmantė


pranešimų skaičius : 578
prisijungė : 2010-04-06
amžius : 30
miestas : Panevėžys

My world Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My world   My world Icon_minitimeKv. 08 05, 2010 8:57 pm

2010-08-05,
Šiandien ir vėl atsikėliau per katę,kuri savo snukuti pakiša po mano plaukais ir miega,bet garsiai murkia ir nuo to murkimo aš prabundu.Sesuo vėl veda mane iš kantrybės ir ima mano daiktus.Dar kita savaite turėsiu važiuoti į vilniu su mama bei seserimi,pačia mažiausia.Dar rytoj jei viskas gerai eisiu su sese pas tėti ir turėčiau gauti dovanųųų ;D
Tai va,kita savaite turėčiau pasidaryti taturuotė ir labai to laukiu,išvis pasidariau spontaniškas žmogus ir nebijantis skausmo ;D
Prieš kelias dienas bandžiau vėl įsiverti auskarą,bet iki galo taip ir neįsivėriau,nes pradėjo žiauriai kraujas bėgti,o aš jo labai bijau ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





My world Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My world   My world Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
My world
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: skirmantė-
Pereiti į: